• 1) старвак обличчя - це безопераційна підтяжка шкіри. За допомогою апарату Starvak повертається пружність, еластичність шкіри та юний овал обличчя. Діючи на глибинні частини тканин апарат покращує якість шкіри, вирівнює її тон, омолоджує, контури обличчя покращуються, знімаються набряки, зменшується дряблість шкіри, вона помітно підтягується. В більшій кількості виробляється колаген, запускається процес омолодження.
 • 2) Пілінг обличчя - відлущування верхнього ороговілого шару шкіри для поліпшення її зовнішнього вигляду. Відновлюється рівний тон шкірного покриву, активізуються процеси регенерації. Шкіра стає гладкою з менш помітними дрібними зморшками, нерівностями.
 • 3) Косметична чистка обличчя - обов'язкова процедура догляду за собою. Вона дозволить позбавитись від ороговілих шкірних частинок, мертвих клітин, які перешкоджають проникненню корисних речовин, очищає поверхню обличчя від шкірного сала та вуличного пилу. Стимулює кровообіг і покращує вентиляцію шкіри, що значно скорочує кількість нових вугрів та комедонів.
 • 4) Маски для обличчя - це найпоширеніша і доступна процедура, яка є у нашому салоні в комплексі косметичних процедур по догляду за обличчям. В салоні використовуються косметичні маски, які мають дуже складний склад: маски з керамідами.
 • 5) Депіляція - спосіб видалення небажаного волосся з різних частин шкіри за допомогою якісних восків та засобів для депіляції.
 • 6) Різні види масажів, а саме: масаж спини Гуаша, масаж ніг Гуаша.
Масаж Гуаша - це дивний вид китайського масажу. За допомогою спеціальної пластини обробляють певні точки лиця і голови. Рефлекторне подразнення пластиною викликає сильний імпульс, відбувається відновлення мікроцеркуляції тканин шкіри та органів. Тканини починають самостійно регенерувати, покращуються обмінні процеси, відбувається лімфодренаж та очищення від шлаків і забруднення. 
Також є у нас інші масажі, а саме: релаксуючий, лікувально-оздоровчий, масаж спини, масаж комірцевої зони, медовий масаж, масаж ніг. Бадьорий, ніжний, тонізуючий масаж з медовим скрабом, шоколадний з кавовим скрабом.
 • 7) Інфрачервона кабіна - це сауна з інфрачервоними хвилями, виготовлена з червоного канадського кедра. Інфрачервоні хвилі виділяються будь-яким теплим об'єктом, в тому числі і людиною, тому вони абсолютно безпечні для Вашого організму. Користь інфрачервоної сауни (кабіни) полягає в тому, що завдяки променям прогріваються всі органи, суглоби, кістки. Вона сприяє пришвидшенню руху крові, інших рідин в організмі, відбувається виведення шлаків через сильне відкриття пор. Використання такої сауни веде до покращення роботи м'язів за рахунок посилення церкуляції кисню, зменшується вміст холестирину в крові, що зменшує ймовірність серцево-судинних захворювань, стабілізується артеріальний тиск, судини стають більш гнучкими, посилюється імунітет. За один сеанс в інфрачервоній кабіні Ви втратите стільки ж калорій, скільки при бігу дистанції в 10 км. Тому застосування сауни, особливо з правильним харчуванням, дозволить значно знизити вашу вагу.
 • 8) Старвак тіла - це вакуумно-роликовий масаж, який виконується апаратом останнього покоління відомої французької фірми Starvac. На сьогоднішній день вакуумно-роликовий масаж є одним із найсучасніших та ефективних масажів для корекції фігури. Основне завдання даного апарату - це лікування целюліту. Ця процедура ефективно впливає на підшкірні клітини, руйнує жирові відкладення, а також розрівнюється целюліт; покращується обмін речовин, за рахунок чого корегується рельєф шкіри. Вакуумно-роликовий масаж допоможе Вам позбутись від отікання ніг, покращити вигляд післяродових розтягнень шкіри, підтягнути шкіру при різкій втраті ваги, забрати дряблість живота.
 • 9) Ботокс для волосся - це інноваційна процедура по догляду за волоссям. Процедура швидко та легко повертає здоровий вигляд сухому та тьмяному волоссю. Ботокс проникає глибоко в коріння волосся, відновлює, живить, лікує.
 • 10) Кератинування волосся - це найсучасніше рішення боротьби із неслухняним, кучерявим, сухим волоссям. Молекули кератину забезпечують захист та відновлення волосся після фарбування, хімічної завивки та інших шкідливих процедур, покращують їх структуру, захищають від шкідливого зовнішнього впливу. Пошкоджене волосся отримує безліч поживних речовин, стає неймовірно міцним.
 • 11) Ламінування волосся - це косметична процедура, яка полягає у покритті кожної волосинки голови тонкою плівкою спеціально складу. Отримавши дозу вітамінів, волосся наче "консервується", тим самим захищається від зовнішніх факторів, стає гладким та шовковистим, зберігає колір, збільшується в об'ємі на 10-15%
 • 12) Парафінотерапія рук та ніг - це вид глибокого прогрівання. Розріджений парафіновий віск дуже ефективно поглинає та зберігає тепло. Тепло підсилює циркуляцію крові, полегшує біль і знімає спазми, надає шкірі тонус, розкриває пори і утримує вологу у більш глибоких шарах шкіри.
 • 13) Педикюр - це ціла система догляду за ногами та ступнями, він проводиться на спеціальному SPA-педикюрному кріслі з удосконаленою гідромасажною ванною для ніг з ефектом джакузі. Врезультаті Ви отримаєте не тільки здорові та доглянуті ноги, а й відчуття свіжості, комфорту, покращеного тонусу Вашого організму.